Według prognoz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Dorota Rabczewska w tym roku nie wyjdzie za mąż za uczestnika programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Najwcześniej mogłoby to się stać w 2023 r. BETFAN przeanalizował też, kto ma największe szanse, żeby zostać wybrankiem Dody.

 

Od kilku tygodni Polska może śledzić telewizyjne reality show, w którym piosenkarka szuka kandydata do uczuciowej relacji. Czy ten eksperyment przyniesie zamierzony efekt i Doda faktycznie zwiąże się z którymś z uczestników programu? Dotychczasowe odcinki wskazują na to, że poprzeczka jest zawieszona wysoko i według BETFAN obecnie szala prawdopodobieństwa bardziej przechyla się ku odpowiedzi: nie. Aczkolwiek kurs na optymistyczny rozwój wypadków wynosi u tego bukmachera 2.75, co oznacza całkiem realistyczny scenariusz. Zatem ani widzowie ani, tym bardziej, kandydaci nie powinni tak zupełnie tracić nadziei.

 

Sprawa komplikuje się bardziej, gdy zapytamy, czy główna bohaterka wyjdzie za mąż za uczestnika programu. Tu analitycy BETFAN są równie surowi w ocenie szans, co Doda w ocenie kandydatów. Jednoznaczne „nie” wskazuje bliski pewności kurs 1.08. Kurs na przeciwny rozwój sytuacji, kończący się zamążpójściem Dody, to dość wysokie 5.50. Gdyby jednak ziścił się ten scenariusz, optymiści za każde postawione 100 zł mogą wygrać 484 zł.

 

O ile zaś faktycznie Doda stanęłaby na ślubnym kobiercu z uczestnikiem programu, to zdaniem BETFAN najwcześniej mogłoby się to stać w 2023 r. Termin przypadający na 2022 r. jest zdaniem polskiego bukmachera bardzo mało realny (kurs 20.00).

 

Analitycy BETFAN przyjrzeli się też szansom potencjalnych wybranków Dody. Biorąc pod uwagę fakt, że niezbadana jest struktura miłosnego algorytmu, do listy dodano też mężczyzn spoza programu. Wedle BETFAN największe szanse na zostanie stałym partnerem piosenkarki mają ex aequo występujący w reality show Łukasz Ciastoń oraz amerykański aktor Max Hodges (kurs 7.50 na każdego). Na następnym miejscu jest sportowiec, Dariusz Pachut (kurs 10.00). Dalej bukmacher sytuuje siatkarza i uczestnika programu, Tomasza Fornala oraz Przemysława Kossakowskiego, znanego dziennikarza i podróżnika (kurs 25.00 na każdego). Na przeciwległym końcu skali sytuują się kawaler z odzysku i serialowy Kahl Drogo, czyli Jason Momoa, a także Dwayne „The Rock” Johnson. Dla obu kurs w BETFAN wynosi 1000.00, co oznacza, że zdaniem bukmachera nie mają oni u Dody szans.